16 Ocak 2017 Pazartesi
Algı yönetmiyoruz... Sadece doğru bilgi, doğru haber
0

Kara Sevda 52. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Kara Sevda 51. son bölüm izle

13.01.2017 20:04
Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş

Kara Sevda 51. bölümün ardından izleyiciler Kara Sevda 52. yeni bölüm fragmanını beklemeye başladılar. Kara Sevda son bölümde uzun süredir beklenen şey gerçekleşti ve Kemal, aldığı DNA raporu sayesinde Deniz'in kendi kızı olduğunu öğrendi. Kara Sevda 51. bölüm soluk soluğa izlenirken şimdi gözler Kara Sevda 52. bölüm fragmanında...Peki, Kara Sevda 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Kara Sevda son bölümünde yaşananlar izleyiviyi ekrana kilitlerken gözler Kara Sevda 52. bölüm fragmanına çevrildi. Kara Sevda son bölüm finalinde Kemal, DNA testi sonucunda Deniz'in kendi kızı olduğunu öğrenir ve bunu Nihal'le paylaşır. Yaşananlar karşısında şoke olan Nihan ve Kemal arasında romantik dakikalar yaşandı. Kemal'in ne yapacağını şimdiden merak eden izleyiciler, Kara Sevda 52. bölüm fragmanı araştırmaya başladı. Peki, Kara Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her hafta başka bir sürpriz gelişmeyle şaşırtmayı başaran Kara Sevda’nın son bölümünde Deniz’in kendi kızı olduğuna dair ipuçlarını takip eden Kemal, gerçeklere ulaşmak için her yolu denedi. Öyle ki kızına kavuşmak için Emir’in önüne hayatını bile koymaya hazırdı. Hiç düşünmeden Emir’in evine girdi ve DNA örneğini kendi elleriyle aldı. Kara Sevda son bölüm finaline ise Kemal’in DNA sonucuyla karşı karşıya kaldığı anlar damga vurdu. Artık Deniz’in kendi kızı olduğunu bilen Kemal’in neler yapacağını, Emir ve Nihan’ın gittiği yeri bulup bulamayacağını merak eden izleyiciler,  Kara Sevda 52. bölümü beklemeye başladı.

Kara Sevda 51 bölüm full izlemek için tıklayın

 

Kara Sevda 51. bölüm fragmanı

 

Kara Sevda 51. Bölüm 2. Fragman izle

Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu gibi usta isimlerin yer aldığı Kara Sevda 52. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
 

Kara Sevda’nın yeni bölümü 18 Ocak Çarşamba akşamı saat 20:00’da star TV’de olacak...

 

Son Güncelleme: 13.01.2017 20:04